schody strychowe

Bezpieczny montaż schodów strychowych

Strych to ten obszar domu jednorodzinnego, który najczęściej sprawdza się jako przestrzeń gospodarcza i miejsce do przechowywania urządzeń, sprzętów i pamiątek rodzinnych. Aby umożliwić do niego dostęp, konieczny jest montaż schodów strychowych.

Czytaj więcej
Dlaczego wybrać schody strychowe MAGNETIC NEO?

Na wyposażeniu znacznej większości domów znajdują się strychy, niestety bardzo często z racji utrudnionego dostępu miejsca te są niezagospodarowane. Strych niezależnie od wielkości może pełnić funkcję praktycznego schowka na różnego rodzaju przedmioty, akcesoria, ozdoby, zabawki itp. Co więcej jedynym sposobem na ocenę stanu technicznego dachu jest przejście właśnie poprzez strych. Praktycznym rozwiązaniem, które ułatwia dotarcie na strych jest zamontowanie profesjonalnych schodów strychowych. Dużą popularnością wśród klientów cieszą się te oferowane przez markę MAGNETIC NEO.

 

Czytaj więcej
Schody strychowe – jak je wybrać?

Strych to miejsce, które przeznaczone jest najczęściej na przechowywanie sprzętu ogrodniczego, przetworów czy też innych rzeczy, z których nie korzystamy na co dzień. Konieczne jest więc zapewnienie do niego swobodnego dostępu.

 

Czytaj więcej
pixel