Dlaczego wybrać schody strychowe MAGNETIC NEO?

2020-12-18
Dlaczego wybrać schody strychowe MAGNETIC NEO?

Na wyposażeniu znacznej większości domów znajdują się strychy, niestety bardzo często z racji utrudnionego dostępu miejsca te są niezagospodarowane. Strych niezależnie od wielkości może pełnić funkcję praktycznego schowka na różnego rodzaju przedmioty, akcesoria, ozdoby, zabawki itp. Co więcej jedynym sposobem na ocenę stanu technicznego dachu jest przejście właśnie poprzez strych. Praktycznym rozwiązaniem, które ułatwia dotarcie na strych jest zamontowanie profesjonalnych schodów strychowych. Dużą popularnością wśród klientów cieszą się te oferowane przez markę MAGNETIC NEO.

Czy warto inwestować w schody strychowe?

W dzisiejszych czasach cenimy sobie komfortowe i funkcjonalne rozwiązania, jeszcze do niedawna ludzie by móc dostać się na strych korzystali z tradycyjnych drabin, co nie rzadko kończyło się przykrym wypadkiem. W niektórych budynkach natomiast znajdowały się klasyczne drewniane schody. Obecnie wszyscy są zgodni z opinią, że wejście na strych powinno być niewidoczne i bezpieczne. Dlatego też coraz częściej w domach stosuje się montaż tzw. rozkładanych schodów strychowych, które nie zajmują dodatkowego miejsca w pomieszczeniu. Zatem śmiało można stwierdzić, że jest to niezwykle opłacalna inwestycja w przyszłość. Cała specyfika tego rodzaju systemu schodów opiera się na zamocowaniu profesjonalnego mechanizmu, który odpowiada za szybkie i sprawne rozkładanie oraz składanie schodów wiodących na strych. Do produkcji takich schodów najczęściej wykorzystuje się naturalne drewno.

Schody strychowe MAGNETIC NEO – wysoka jakość i bezpieczeństwo

Marka Magnetic specjalizuje się obok produktów dociepleniowych, właśnie w produkcji drewnianych schodów strychowych. Jej produkty wykonane są z mocnych oraz solidnych naturalnych surowców, co z kolei przekłada się na trwałość schodów a przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowników.

Czym wyróżniają się schody strychowe marki MAGNETIC NEO?

Na pierwszym miejscu umieścić należy funkcjonalność, bowiem ich zamontowanie umożliwia bezproblemowe dotarcie na strych, a użytkowanie schodów ułatwia drabinka – szersza od konkurencyjnych modeli o 15%. Schody marki Magnetic posiadają najszerszą z dostępnych na rynku drabinek! Kolejnym walorem wyróżniającym owe modele jest wyjątkowy układ sprężyn w skrzyni, a co za tym idzie, bezproblemowe otwieranie i zamykanie samoopadającej klapy! Schody strychowe, z myślą o wygodzie użytkowników, wyposażono w praktyczny zamek przy klapie z metodą CLICK umożliwiający jej swobodne zatrzaskiwanie.

Marka dużą uwagę skupiła na samej konstrukcji oraz zastosowanym mechanizmie, tak by schody strychowe mogły sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Schody wyposażone zostały również w specjalne stopki, których celem jest ochrona podłogi przed porysowaniem. Schody charakteryzują się uniwersalnym i minimalistycznym wykończeniem dzięki czemu rewelacyjnie wpiszą się w wystrój każdego domu. Warto wspomnieć także o tym, że schody strychowe marki Magnetic dostępne są w kilku rozmiarach i przystępnej cenie, a co najważniejsze są łatwe w montażu.

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2020
pixel