o nas

MAGNETIC NEO jest polską marką okien dachowych, styropianów, tynków strukturalnych oraz schodów strychowych, która na rynku istnieje ponad 9 lat. Producentem okien dachowych dla marki jest firma ALTATERRA należąca do grupy VKR, która jest właścicielem marki VELUX - lidera na rynku w zakresie okien dachowych i dedykowanych im akcesoriów. ALTATERRA jest także właścicielem innych znanych marek takich jak ROOFLITE+, BALIO, czy DAKEA.

Producentem styropianów, tynków strukturalnych i chemii budowlanej MAGNETIC NEO jest firma ARSANIT, która jako jedna z niewielu firm w kraju samodzielnie produkuje komponenty, jakie wchodzą w skład rozwiązań termoizolacyjnych opartych na styropianie. Dzięki własnemu laboratorium oraz Działowi Badań i Rozwoju producent jest w stanie tworzyć nowatorskie rozwiązania i udoskonalać istniejące już produkty. A dzięki produkcji dla MAGNETIC NEO, ceny dla klienta stają się jeszcze lepsze.

Producentem schodów strychowych jest OMAN - firma, która na rynku istnieje od 1989 roku i produkuje schody strychowe na rynek polski oraz rynki zagraniczne. Wśród innych wyróżnia ją proces produkcyjny prowadzony od podstaw. Właściciele firmy OMAN tak skonstruowali system kontroli, że mogą pochwalić się bezodpadowym wytwarzaniem asortymentu, który produkowany jest z drewna z certyfikatem FSC. Użytkownicy mogą także cieszyć się wygodniejszym użytkowaniem schodów. OMAN oferuje produkty o 15% szersze od podobnych dostępnych na rynku.

Marka MAGNETIC NEO powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie Klientów na wysokiej jakości, specjalistyczne materiały budowlane, ale w przystępnej cenie. Cechą wyróżniającą jest to, że swój asortyment dopasowuje do konkretnych potrzeb Klientów. Tworzone rozwiązania cechuje zaś innowacyjność. Kupujący mogą także liczyć na atrakcyjne ceny oraz doskonałą obsługę posprzedażową.

Decydując się na kupno asortymentu MAGNETIC NEO, Klient może liczyć na komfort zakupów, a także (dzięki Autoryzowanemu sklepowi internetowemu renowa24.pl) - dostarczenie towaru pod same drzwi. Producent dołożył wszelkich starań, aby oferta była różnorodna. Dzięki temu kupujący mogą wybierać spośród wielu produktów w szerokiej gamie kolorystycznej (np. tynki strukturalne). Rozwiązanie to sprawia, że każdy, nawet najbardziej wymagający Klient znajdzie tutaj produkty, którymi w 100% może wykończyć budynek.

Na uwagę zasługuje także fakt, że każdy produkt, jaki wyjdzie spod ręki MAGNETIC NEO, posiada znakomite właściwości termoizolacyjne, które spełniają oczekiwania nowoczesnego budownictwa, w tym również są zgodne z obecnie obowiązującymi przepisami prawa budowlanego.

Asortyment, jaki oferuje marka MAGNETIC NEO to przede wszystkim:

  • okna dachowe 3-szybowe, wykonane z wysokiej jakości drewna lub PVC
  • 2 szybowe wykonane z wysokiej jakości drewna
  • akcesoria do okien dachowych, takie jak np. kołnierze uszczelniające, które pasują do pokryć płaskich i falistych
  • schody strychowe oraz dedykowane im akcesoria
  • systemy dociepleń, w skład których wchodzą nie tylko wysokiej klasy styropiany, ale także wszelkie kleje potrzebne do ich prawidłowego montażu
  • tynki strukturalne, w tym tynki silikonowe, akrylowe, mozaikowe, a także dopasowane do nich emulsje gruntujące, które zapewniają odpowiednią przyczepność produktów.

Nowością, która pojawiła się niedawno w ofercie pod marką MAGNETIC NEO są próbki tynków o pojemności 1 i 3 kg. To rozwiązanie, dzięki któremu klient może tanio i szybko zamówić kilka kolorów tynku, jaki chciałby położyć na elewacji swojego domu i wybrać odpowiednią barwę. Dzięki temu rozwiązaniu Klient może zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych, ponieważ zamawia jedynie niewielkie ilości tynku, który akurat mu się podoba. Tym samym jest w stanie sprawdzić, czy produkt faktycznie mu odpowiada.

Decydując się na nasz asortyment możecie liczyć na wieloletnią gwarancję na cały asortyment:

  • okna dachowe - 10 lat
  • markizy uniwersalne - 2 lata
  • schody strychowe - w zależności od produktu - 2 i 3 lata.

W przypadku wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania i doradzą najlepsze rozwiązania.


gdzie kupić nasze produkty?

zapraszamy do naszego Autoryzowanego sklepu internetowego:

Właścicielem marki MAGNETIC NEO jest AB Bechcicki sp z o.o., ul. Opolska 182, 52-014 Wrocław, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000137359, o numerze NIP 8862035526, o kapitale zakładowym w wysokości 2.000.000 PLN.

pixel