Blog

Bezpieczny montaż schodów strychowych

Strych to ten obszar domu jednorodzinnego, który najczęściej sprawdza się jako przestrzeń gospodarcza i miejsce do przechowywania urządzeń, sprzętów i pamiątek rodzinnych. Aby umożliwić do niego dostęp, konieczny jest montaż schodów strychowych.

Czytaj więcej
Od czego zależy cena styropianu?

Liderem wśród materiałów zwiększających efektywność energetyczną domów jest styropian. Firmy oferują różne rodzaje najpopularniejszego materiału izolacyjnego o odmiennych parametrach, jak i jakości. Od czego zależy cena styropianu? 

Czytaj więcej
Styropian dociepleniowy – 5 faktów

Styropian od wielu lat jest niekwestionowanym liderem wśród materiałów izolacyjnych. Swoją popularność zawdzięcza wielu aspektom, m.in. stosunkowi ceny do jakości, trwałości oraz bezpieczeństwu. Czym charakteryzuje się najbardziej chodliwy środek dociepleniowy?

 

Czytaj więcej
Jak zaaranżować nowoczesne poddasze?

Poddasze w domkach jednorodzinnych nie musi służyć jedynie jako miejsce do przechowywania niepotrzebnych rzeczy czy też suszenia prania. Mając dodatkową przestrzeń, warto ją wykorzystać do celów mieszkalnych – zaaranżować przytulną sypialnię, nowoczesną kuchnię bądź salon.

 

Czytaj więcej
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel