OKNA DACHOWE

Okno Dachowe MAGNETIC Fenster Basic

Okna dachowe drewniane
Jasne drewno. Sosna nordycka

Okna Magnetic Fenster BASIC to wysokiej jakości towary wyprodukowane przez skandynawskiego producenta, które wraz z odpowiednim kołnierzem nadają się do wszystkich rodzajów pokryć dachowych. Okna posiadają wysokie parametry izolacyjności termicznej i wodoszczelnej, wyposażone w ciepłą ramkę dystansową a ościeżnica okna ma specjalną ekonomiczną konstrukcję, dodatkowo okno wyposażone w dwie pozycje wentylacyjne dzięki funkcji mikrouchyłu w klamce.

Okno Dachowe MAGNETIC Fenster Basic-V

Okna dachowe drewniane z nawiewnikiem
Jasne drewno. Sosna nordycka

Okna Magnetic Fenster BASIC-V to wysokiej jakości towary wyprodukowane przez skandynawskiego producenta, które wraz z odpowiednim kołnierzem nadają się do wszystkich rodzajów pokryć dachowych. Okna posiadają wysokie parametry izolacyjności termicznej i wodoszczelnej, wyposażone w ciepłą ramkę dystansową a ościeżnica okna ma specjalną ekonomiczną konstrukcję, dodatkowo okno wyposażone w dwie pozycje wentylacyjne dzięki funkcji mikrouchyłu w klamce.

Okno Dachowe MAGNETIC Fenster Plus

Okna dachowe drewniane
Jasne drewno. Sosna nordycka

Okna Magnetic Fenster PLUS to najwyższej jakości towary wyprodukowane przez skandynawskiego producenta, które wraz z odpowiednim kołnierzem nadają się do wszystkich rodzajów pokryć dachowych, okna wyposażone w grubą 12 cm ościeżnicę i trzy uszczelkowy pakiet, który gwarantuje wysoką izolacyjność cieplną.

Okna posiadają wysokie parametry izolacyjności termicznej i wodoszczelnej, wyposażone w ciepłą ramkę dystansową, dodatkowo okno wyposażone w dwie pozycje wentylacyjne dzięki funkcji mikrouchyłu w klamce.

Okno Dachowe MAGNETIC Fenster Plus-V

Okna dachowe drewniane z nawiewnikiem
Jasne drewno. Sosna nordycka

Okna Magnetic Fenster PLUS-V to najwyższej jakości towary wyprodukowane przez skandynawskiego producenta, które wraz z odpowiednim kołnierzem nadają się do wszystkich rodzajów pokryć dachowych, okna wyposażone w grubą 12 cm ościeżnicę i trzy uszczelkowy pakiet, który gwarantuje wysoką izolacyjność cieplną.

Okna posiadają wysokie parametry izolacyjności termicznej i wodoszczelnej, wyposażone w ciepłą ramkę dystansową, dodatkowo okno wyposażone w dwie pozycje wentylacyjne dzięki funkcji mikrouchyłu w klamce.

Okno Dachowe MAGNETIC Fenster White-V

Okna dachowe drewniane białe z nawiewnikiem
Drewno w kolorze białym. Sosna nordycka pokryta poliuretanem.

Okna Magnetic Fenster WHITE-V to najwyższej jakości towary wyprodukowane przez skandynawskiego producenta, które wraz z odpowiednim kołnierzem nadają się do wszystkich rodzajów pokryć dachowych, okna wyposażone w grubą 12 cm ościeżnicę i trzy-uszczelkowy pakiet, który gwarantuje wysoką izolacyjność cieplną. Okno wyprodukowane z myślą o montażu w pomieszczeniach gdzie jest podwyższona wilgotność, rama drewniana, pokryta poliuretanem nie chłonie wody, dzięki czemu okno w trudniejszych warunkach spełnia swoją funkcję i przez długie lata wygląda jak nowe.

Okno Dachowe MAGNETIC Fenster Premium

Okna dachowe drewniane 3-szybowe
Jasne drewno. Sosna nordycka

Okna Magnetic Fenster PREMIUM to najwyższej jakości towary spośród całej gamy MAGNETIC wyprodukowane przez skandynawskiego producenta, które wraz z odpowiednim kołnierzem nadają się do wszystkich rodzajów pokryć dachowych, okna wyposażone 3-szybowy pakiet, który gwarantuje wysoką izolacyjność cieplną.

Okno Dachowe MAGNETIC Fenster Premium PCV

Okna dachowe białe 3-szybowe
Aluminium

Okna Magnetic Fenster PREMIUM PCV to najwyższej jakości towary spośród całej gamy MAGNETIC wyprodukowane przez skandynawskiego producenta, które wraz z odpowiednim kołnierzem nadają się do wszystkich rodzajów pokryć dachowych, okna wyposażone 3-szybowy pakiet, który gwarantuje wysoką izolacyjność cieplną.

Kołnierz uszczelniający MAGNETIC

Kołnierze uszczelniające do pokryć płaskich, falistych
Do wysokości profilu od 0 do 50 mm

Kołnierz falisty MAGNETIC charakteryzuje się doskonałą wodoszczelnością. Dzięki odpowiedniemu procesowi technologicznemu, Nasze produkty wykazują odporność na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV.