Schody Strychowe MAGNETIC Step Prima

schody-strychowe-magentic-step-prima-1

Schody Strychowe MAGNETIC Step Prima

Drewniane schody strychowe

Opis produktu


Schody Magnetic STEP PRIMA to nowoczesne schody strychowe wykonane z najwyższej jakości drewna. Umożliwią Ci bezpieczne i komfortowe wejście na poddasze.

Dzięki swojej specjalnej konstrukcji, nie wymagają dużej przestrzeni użytkowania. Doskonale sprawdzą się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach spełniając oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Schody strychowe Magnetic STEP PRIMA wyposażono w klapę w kolorze białym o grubości 26 mm. Posiadają drabinkę 3 sekcyjną, która w znacznym stopniu ułatwia korzystanie ze schodów. W zestawie znajdziesz drążek zapewniający wygodne otwieranie i zamykanie schodów.

Produkt wyposażono również w wysokiej jakości uszczelkę oraz stopki, dzięki którym uchronisz podłogę przed ewentualnymi zarysowaniami. Schody strychowe Magnetic STEP PRIMA zamontujesz szybko i sprawnie. Schody przeznaczone są do pomieszczeń o maksymalnej wysokości kondygnacji 280 cm. Wysokość skrzyni w tym modelu wynosi 10 cm. Okucia schodów zostały pomalowane metodą proszkową. Schody Magnetic STEP PRIMA są nietoksyczne i bezpieczne dla środowiska, występują w dwóch rozmiarach, 60x120 cm i 70x120 cm.

Informacje dodatkowe


Schody strychowe Magnetic Step Prima

Specyfikacja produktów


Rozmiar schodów:
60x120 cm, 70x120 cm
Dopuszczalne obciążenie:
150 kg
Grubość klapy:
2,6 cm
Wysokość skrzyni:
10 cm
Max. wys. pomieszczenia:
280 cm
Drabina sekcyjna:
Tak, 3 sekcje
Okucie:
Malowane proszkowo
Drewno:
Najwyższej jakości
Zamek:
Tak
Uszczelka:
Tak
Drążek:
Tak
Kolor klapy:
Biały
Okres gwarancji:
2 lata

Galeria
Karta produktów


schody-strychowe-magnetic-step-prima-karta-techniczna
Schody Strychowe MAGNETIC Step Prima

Kliknij w kartę produktu aby ją powiększyć