Schody Strychowe MAGNETIC Step Micro

schody-strychowe-magentic-step-micro-1

Schody Strychowe MAGNETIC Step Micro

Drewniane schody strychowe

Opis produktu


Schody strychowe Magnetic STEP MICRO to produkt wysokiej jakości, który umożliwi Ci bezpieczne i komfortowe wejście na poddasze. Schody wykonano z wysokiej jakości drewna, a okucia pomalowano proszkowo.Nie wymagają dużej przestrzeni użytkowania, dlatego świetnie sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach i spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Wyróżniają się małym rozmiarem skrzyni.

Schody strychowe Magnetic STEP MICRO wyposażono w ocieplaną, obustronnie białą klapę o grubości 26 mm. Posiadają metalowo-drewnianą drabinkę 4-sekcyjną, która w znacznym stopniu ułatwia korzystanie ze schodów.

W zestawie znajduje się drążek zapewniający wygodne otwieranie i zamykanie schodów, uszczelkę oraz stopki, które uchronią Twoją podłogę przed ewentualnymi zarysowaniami.

Schody strychowe Magnetic STEP MICRO zamontujesz szybko i sprawnie. Maksymalne obciążenie schodów wynosi 160 kg, a maksymalna wysokość kondygnacji, dla której przeznaczone są schody Magnetic STEP MICRO to 265 cm. Wysokość skrzyni w tym modelu wynosi tylko 13,5 cm. Schody strychowe MAGNETIC STEP MICRO to produkt nietoksyczny i bezpieczny dla środowiska, który występuje w dwóch rozmiarach: 80x60 cm i 80x70 cm.

Informacje dodatkowe


Schody strychowe Magnetic Step Micro

Specyfikacja produktów


Rozmiar schodów:
80x60 cm, 80x70 cm
Współczynnik przenikania ciepła:
1,22 [W/m2K]
Dopuszczalne obciążenie:
160 kg
Grubość klapy:
2,6 cm
Wysokość skrzyni:
13,5 cm
Max. wys. pomieszczenia:
265 cm
Drabina sekcyjna:
Tak, 4 sekcje
Okucie:
Malowane proszkowo
Drewno:
Najwyższej jakości
Zamek:
Tak
Uszczelka:
Tak
Kolor klapy:
Biały
Stopki:
Tak
Okres gwarancji:
3 lata

Galeria
Karta produktów


schody-strychowe-magnetic-step-micro-karta-techniczna
Schody Strychowe MAGNETIC Step Micro

Kliknij w kartę produktu aby ją powiększyć