SCHODY STRYCHOWE

Schody Magnetic - atut 1
Schody Magnetic - atut 2

Schody Strychowe MAGNETIC Step Smart

Drewniane schody strychowe
Rozmiary: 60x120 cm, 70x120 cm

Schody strychowe Magnetic STEP SMART łączą w sobie zalety funkcjonalności oraz wysokiej jakości za optymalną cenę. Doskonale pasują do każdego stylu wnętrza zapewniając wygodne i bezpieczne wyjście na strych lub poddasze. Wyposażone w uszczelkę i drążek ułatwiający komfortowe otwieranie i zamykanie. Maksymalne obciążenie schodów to 150 kg, a maksymalna wysokość pomieszczenia, w którym mogą zostać zamontowane to 280 cm.

Schody Strychowe MAGNETIC Step Prima

Drewniane schody strychowe
Rozmiary: 60x120, 70x120 cm

Schody strychowe Magnetic STEP PRIMA to wysokiej jakości produkt skandynawskiego producenta. Pasują zarówno do wnętrz tradycyjnych jak i nowoczesnych. Wyposażone w uszczelkę i drążek ułatwiający komfortowe otwieranie i zamykanie. Posiadają również specjalne stopki, które usprawniają montaż i nie rysują podłogi. Przeznaczone do pomieszczeń o maksymalnej wysokości kondygnacji 280 cm. Schody z drabinką 3-sekcyjną.

Schody Strychowe MAGNETIC Step Premium

Drewniane schody strychowe
Rozmiary: 60x120 cm, 70x120 cm

Schody strychowe Magnetic STEP PREMIUM to wysokiej jakości produkt stworzony z myślą o najbardziej wymagających Klientach. Posiadają drewnianą drabinkę 3-sekcyjną. Wyposażone w ocieplaną, obustronnie białą klapę o grubości 46 mm. Dodatkowo w zestawie znajdziesz poręcz, stopki oraz uszczelkę. Ich maksymalne obciążenie wynosi 160 kg, a maksymalna wysokość pomieszczenia, w którym mogą zostać zamontowane to 280 cm.

Schody Strychowe MAGNETIC Step Energy

Drewniane schody strychowe
Rozmiary: 60x120 cm, 70x120 cm

Schody strychowe Magnetic STEP ENERGY to wysokiej jakości energooszczędne schody strychowe o współczynniku ciepła równym 0,36 W/m²K. Dzięki ocieplanej klapie oraz o grubości 46 mm oraz dwom uszczelkom posiadają doskonałe właściwości termoizolacyjne. Świetnie sprawdzą się zarówno w nowoczesnych jak i tradycyjnych wnętrzach. Umożliwią wygodne i bezpieczne wejście na poddasze lub strych. Schody w zestawie posiadają również poręcz i stopki.

Schody Strychowe MAGNETIC Step Micro

Drewniane schody strychowe
Rozmiary: 80x60 cm, 80x70 cm

Schody strychowe Magnetic STEP MICRO to najmniejsze schody w naszej ofercie. Wyróżniają się małym rozmiarem skrzyni (13,5 cm). Przeznaczone są do pomieszczeń o maksymalnej wysokości równej 265 cm. Wyposażone w drewniano-metalową drabinkę 4-sekcyjną, ocieplaną obustronnie białą klapę, stopki oraz uszczelkę. Schody o solidnej konstrukcji, które sprawdzą się w każdym wnętrzu.

Listwa maskująca PVC MAGNETIC Step

Do schodów strychowych max. 70cm x 120cm oraz mniejszych
Szerokość: 3 cm

Przy zakupie schodów strychowych warto zadbać o estetykę, zaopatrując się w listę wykończeniową. Do zaoferowania mamy listwę maskującą naszej marki wykonaną z PVC w kolorze białym. Służy ona do zamaskowania szczelin wokół schodów strychowych, pozostałych po montażu ich w stropie.