Silicone primer MAGNETIC NEO 10kg white

 • Priming emulsion for an undercoat for silicone plaster 10 kg, white. Consumption approx. 0.25-0.3 kg/m2
Silicone primer MAGNETIC NEO 10kg white
Czas dostawy:21
85,00 zł
/ szt. incl. VAT
Buy 22 szt., save 6% - 79,90 zł / szt.
Easy return of products within days from the date of purchase without giving reasons

Grunt silikonowy MAGNETIC 10kg biały

Grunt silikonowy Magnetic – inaczej emulsja gruntująca, której producentem jest renomowana polska marka budowlana.

Oferowany produkt jest najwyższej jakości gruntem, przystosowanym do nowatorskiego budownictwa, spełniającym oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Atrakcyjność produktu łączy się z przystępną ceną. Głównym zadaniem gruntu Magnetic jest stworzenie warstwy podkładu dla tynku silikonowego Magnetic. Obok tego, ważne jest też to, że chłonność po użyciu jest wyrównana i nie powoduje zabarwień warstwy znajdującej się na zewnątrz.

Przygotowanie do gruntowania

Jeśli zabieramy się za remont w naszym domu, należy zwrócić uwagę, czy nasze podłoże, na które położymy grunt jest czyste. Jeśli natomiast zauważymy jakiekolwiek zabrudzenia, czy tłuste fragmenty, pęknięcia to najpierw należy się ich pozbyć.

Instrukcja użytkowania gruntu silikonowego Magnetic

Instrukcja mówi nam o tym, że przed zastosowaniem należy dokładnie wymieszać nasz produkt, żeby stworzyć jednolitą masę. W momencie, gdy zależy nam na w miarę szybkim wyschnięciu gruntu to temperatura pomieszczenia, podłoża musi wahać się od 5 do 30 stopni. W przeciwnym razie ten czas stanowczo się wydłuży. Jeśli natomiast mamy do czynienia z ulewnym deszczem, gradem czy śniegiem lub ogromnym nasłonecznieniem, należy odłożyć na inny moment prace budowlane. Do użycia produktu potrzebne nam będzie 1 z poniższych narzędzi:

 • pędzel,
 • wałek,
 • agregat malarski.

 • Najlepszym sposobem gruntowania jest staranne i równomierne nakładanie na całej powierzchni metodą „mokre na mokre”. Jeśli mamy do czynienia z powierzchnią o wyraźnym ukształtowaniu, wtedy zużycie masy może być większe. Grunt silikonowy Magnetic staje się odporny na mróz a także na powstawanie zagrzybień czy innych czynników zewnętrznych, a użyty produkt należy szczelnie zamknąć i przechowywać w suchym i bezpiecznym miejscu.

  Producer
  Kod zewnętrznego systemu
  0034111
  Zastosowania
  Jako podkład do tynku silikonowego Magnetic
  Kolor
  Biały
  Temperatura nakładania
  od +5°C do +30°C
  Średnie zużycie [kg/m2]
  0,25-0,3 kg/m2
  Pojemność
  10 kg
  Kategoria - rodzaj towaru
  grunt
  sticker
  Nawet 15% rabatu!
  Ask a question about this product
  If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed according to our privacy policy. By submitting the form you are agreeing to the terms and conditions.
  Write your opinion
  Your opinion:
  5/5
  Add your own product photo:
  pixel