Universal glue to mesh and foamed polystyrene MAGNETIC NEO 25kg

  • Mineral adhesive mortar for white/graphite polystyrene and mesh bonding, microfiber reinforced, strong and flexible
Universal glue to mesh and foamed polystyrene MAGNETIC NEO 25kg
Czas dostawy:10
24,00 zł
/ szt. incl. VAT
Easy return of products within days from the date of purchase without giving reasons

Klej do siatki i styropianu uniwersalny MAGNETIC 25kg

Produkt do klejenia styropianu białego / grafitowego oraz zaciągania siatki marki Magnetic

Klej ten jest mineralną zaprawą klejącą charakteryzującą się wysoką przyczepnością. Służy on do przyklejania płyt styropianowych do podłoży mineralnych (stabilnych) oraz do wykonywania warstwy zbrojącej z zatopioną siatką z włókna szklanego. Zużycie dla 1 worka kleju (25 kg) wynosi 3,5 – 4,5 kg / m2. Przechowuj go w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu, z dala od wilgoci.

Użycie kleju - podstawowe informacje

Przed użyciem kleju i przystąpienie do sklejania płyt styropianowych, upewnij się, że podłoże jest suche i stabilne i czyste. Nie może tu być mowy o żadnych grzybach i porostach. Całą zawartość worka, czyli 25 kg wsypujesz do ok 5,5-6 l czystej wody - użyj mieszarki by uzyskać jednolitą konsystencję. Gotowy klej nakładaj pasami o szerokość 3-4 cm na obrzeżach styropianu, a pozostałe powierzchnie plackami o średnicy 8-12 cm. Upewnij się że temperatura podłoża i otoczenia w trakcie nakładania kleju i jego schnięcia wynosi od 5 do 30 st. C. Ocieplana elewacja powinna być chroniona przed nasłonecznieniem, wiatrem i deszczem.

Kalkulator styropianu

Nie wiesz, ile paczek styropianu potrzebujesz? Skorzystaj z naszego kalkulatora! W łatwy sposób wyliczysz objętość oraz liczbę paczek styropianu:

Producer
Product code
KSI-25M
Kod zewnętrznego systemu
0037781
Średnie zużycie [kg/m2]
3,5 – 4,5 kg / m2
,
ok. 3,5 kg/m²
,
ok. 4,0 kg/m²
Kategoria - rodzaj towaru
klej uniwersalny
Minimum logistyczne
100 paczek
Waga towaru w kilogramach
25.0
Ask a question about this product
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed according to our privacy policy. By submitting the form you are agreeing to the terms and conditions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:

Guide

Jaki wybrać klej do styropianu?

W tym artykule przedstawimy Ci różnice między klejem styropianowym a pianką poliuretanową. Opiszemy klej styropianowy i klej do mocowania siatki. Opiszemy w jaki sposób powinniśmy położyć klej styropianowy. Wymienimy zalety i wady oraz właściwości kleju styropianowego. Podamy jakich firm klej występuje na rynku i jakich polecany jest najlepiej.

Read more
pixel