Okno Dachowe MAGNETIC Fenster Premium PCV

okna-magenticne-magnetic-premium-pcv-1

Okno Dachowe MAGNETIC Fenster Premium PCV

Okna dachowe plastikowe

Opis produktu


Okna MAGNETIC charakteryzują się najlepszą na rynku przepuszczalnością powietrza i wodoszczelnością (Klasa 4, E1200). Dzięki temu, do ogrzania pomieszczenia potrzebna jest znacznie mniejsza ilość energii. Dodatkowo tak wysoka klasa produktu minimalizuje ryzyko przecieków w czasie złej pogody.

Okna klasy Premium cechuje 3-szybowy pakiet o wartej uwagi grubości 34 mm.

Dzięki precyzyjnemu, wysokiej jakości wykończeniu, okna MAGNETIC charakteryzują się estetycznym wyglądem i solidną konstrukcją, zapewniającą pewność prawidłowego montażu.

Okna MAGNETIC posiadają bezpieczną w użytkowaniu i łatwą w konserwacji konstrukcję. Zgrzewane uszczelki, znajdujące się pod oblachowaniem, zwiększają szczelność całej konstrukcji okna. Wbudowany system wypinania skrzydła pozwala na jego proste wyjmowanie i wkładanie. W swojej oryginalnej budowie środkowa część zawiera zawias bez sprężyny.

Dzięki łbom wpuszczanym na skrzydle i oblachowaniu, estetycznie ukryto śruby. Okno posiada osadzony fartuch aluminiowy zamiast mocowania nitami. Okna MAGNETIC zostały osadzone o 13 mm głębiej w konstrukcji pokrycia dachowego, co zmniejsza powierzchnie narażoną na oddziaływanie warunków atmosferycznych, a także zwiększa szczelność konstrukcji. Okna posiadają wysoką odporność na ogień – klasa C.

Informacje dodatkowe


Okna Magnetic Fenster PREMIUM PCV objęte są 10 letnia gwarancją producenta, w tym też szyba odporna na gradobicie. Niezawodne okna połaciowe wraz z potrójnym pakietem szybowym, wypełnionym argonem i hartowaną zewnętrzną szybą, ergonomiczną klamką z odlewanego cynku u dołu skrzydła. Owa klamka umożliwia ustawienie okna w jednej z trzech pozycji, zapewniając pomieszczeniu wentylację pasywną.

Specyfikacja produktów


Sposób użycia:
Okna łatwe w montażu w połaci dachu o kącie nachylenia od 15 do 90 stopni. Do każdego produktu dołączona jest przejrzysta instrukcja, opisująca montaż krok po kroku.
Opakowanie zbiorcze:
Paleta
Materiał okna:
Aluminium
Sposób otwierania:
Dolne
Pakiet szybowy:
3-szybowy
Nawiewnik okna:
bez nawiewnika
Kolor ramy:
Biały
Kolor oblachowania:
Szary RAL 7043
Dostępne rozmiary:
66x118, 78x118, 78x140
Izolacyjność cieplna:
UW=1,1 w/m2K dla całego okna, UW=0,8 W/m2K dla szyby

Galeria


 

Specyfikacja techniczna


Instrukcja montażu


sprec-premoum-pcv-ikona
instrukcja-montazu-okna-dachowego-magnetic