Okno Dachowe MAGNETIC Fenster Basic-V

Mag_Basic_V

Okno Dachowe MAGNETIC Fenster Basic-V

Okna dachowe drewniane z nawiewnikiem

Opis produktu


Okna MAGNETIC charakteryzują się najlepszą na rynku przepuszczalnością powietrza i wodoszczelnością (Klasa 4, E1350). Dzięki temu, do ogrzania pomieszczenia potrzebna jest znacznie mniejsza ilość energii. Dodatkowo tak wysoka klasa produktu minimalizuje ryzyko przecieków w czasie złej pogody.

Dzięki precyzyjnemu, wysokiej jakości wykończeniu, okna MAGNETIC charakteryzują się estetycznym wyglądem i solidną konstrukcją, zapewniającą pewność prawidłowego montażu.

Okna MAGNETIC posiadają bezpieczną w użytkowaniu i łatwą w konserwacji konstrukcję. Zgrzewane uszczelki, znajdujące się pod oblachowaniem, zwiększają szczelność całej konstrukcji okna. Wbudowany system wypinania skrzydła pozwala na jego proste wyjmowanie i wkładanie. W swojej oryginalnej budowie środkowa część zawiera zawias bez sprężyny.

Konstrukcja okien MAGNETIC zawiera więcej łączeń narożnych, dzięki czemu ościeżnica jest stabilniejsza. Nasz produkt jest nietoksyczny, a cały proces wytwarzania przebiega zgodnie z zasadą odpowiedzialności za środowisko. Lakier, którym została pokryta powierzchnia okna, również nie zawiera toksyn. Zamiast lakieru akrylowego, nasze produkty pokryte są wodorozcieńczalnym lakierem do drewna klasy A+, zachowującym naturalny kolor drewna.

Dzięki łbom wpuszczanym na skrzydle i oblachowaniu, estetycznie ukryto śruby. Okno posiada osadzony fartuch aluminiowy zamiast mocowania nitami. Okna MAGNETIC zostały osadzone o 13 mm głębiej w konstrukcji pokrycia dachowego, co zmniejsza powierzchnie narażoną na oddziaływanie warunków atmosferycznych, a także zwiększa szczelność konstrukcji. Okna posiadają wysoką odporność na ogień – klasa C.

Informacje dodatkowe


Okna Magnetic Fenster BASIC-V objęte są 10 letnia gwarancją producenta, w tym też szyba odporna na gradobicie. Niezawodne okna połaciowe wraz z podwójnym pakietem szybowym, wypełnionym argonem i hartowaną zewnętrzną szybą, ergonomiczną klamką z odlewanego cynku u dołu skrzydła.

Estetyczna i trwała bezsękowa rama drewniana pomalowana dwukrotnie lakierem bezbarwnym, nieszkodliwym dla zdrowia, drewno wykorzystane do produkcji okna pozyskane jest z certyfikowanych zasobów leśnych (PEFC ), zabezpieczone przeciwgrzybicznie.

Specyfikacja produktów


Zastosowanie :
W budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej. W pomieszczeniach zamieszkałych i niezamieszkałych
Sposób użycia:
Okna łatwe w montażu w połaci dachu o kącie nachylenia od 15 do 90 stopni. Do każdego produktu dołączona jest przejrzysta instrukcja, opisująca montaż krok po kroku.
Opakowanie zbiorcze:
Paleta. Okna zapakowane w karton.
Materiał okna:
Okna dachowe drewniane
Rodzaj okna:
Obrotowe
Nawiewnik okna:
z nawiewnikiem
Kolor ramy:
Jasne drewno. Sosna nordycka.
Kolor oblachowania:
Szary RAL 7043
Dostępne rozmiary:
55x78, 66x118, 78x98, 78x118, 78x140
Izolacyjność cieplna:
UW=1,3 w/m2K dla całego okna. U=1,0 W/m2K dla szyby

Specyfikacja techniczna


Instrukcja montażu


karta-okna
instrukcja-montazu-okna-dachowego-magnetic