NASZA FIRMA

MAGNETIC NEO

Polski producent okien, styropianów i tynków.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się marką, która powstała w odpowiedzi na nieustannie rosnące zapotrzebowanie na rynku specjalistycznych produktów budowlanych.

Spośród innych wyróżnia nas wysoki poziom innowacyjności oraz tworzenie produktów dopasowanych do konkretnych potrzeb Klientów. Produkty pod naszym brandem przygotowują dla nas wiodący na rynku budowlanym producenci: Arsanit, Altaterra oraz Kosbud.

Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas produkty w 100% satysfakcjonowały naszych klientów. Daje nam to poczucie misji oraz inspiruje do jeszcze lepszego działania.

companyworkers

Zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami klientów, bezustannie poszerzamy gamę oferowanych produktów. Gwarantujemy wysoki komfort zakupów oraz obsługę posprzedażową na najwyższym poziomie.

Dla jeszcze większego zadowolenia naszych klientów dbamy o konkurencyjność naszych cen oraz umożliwiamy dostarczenie produktów do klientów na terenie całego kraju..

Nie prowadzimy sprzedaży, ale jeśli chcesz zakupić nasze produkty, wejdź do naszego autoryzowanego sklepu: sklep budowlany Renowa24

NASZE PRODUKTY